• !!! Sleva 5% pro přihlášené zákazníky !!!
  • Doprava zdarma od 2300 Kč

The Curse

  • Značka: Cobra Labs
  • Hodnocení:
  • Recenze: 0
  • Dostupnost: Čoskoro skladom
  • Balenie: 250 G

Magická síla

Cena 640 Kč

The CURSE znamená v překladu do češtiny kletba. Tento název produktu není náhoda. Jeho užitím se vašeho těla zmocní obrovská, přímo magická síla, díky které zažijete trénink jako nikdy předtím! The CURSE je vytvořen těmi nejspolehlivějšími předtréninkový látkami, které si své místo získali a udrželi lety pozitivních účinků na kvalitu tréninku a zlepšení sportovního výkonu.

Složení:

CarnoSyn® - forma beta-alaninu, přirozeně se vyskytující beta aminokyseliny, která je nezbytná pro syntézu svalového karnosinu. Svalový karnosin působí jako tlumivá látka, zpožďuje nástup svalové únavy a selhání svalů. Je skvělým doplňkem výživy pro všechny kulturisty a silové sportovce.

Kreatin monohydrát - můžeme zařadit mezi TOP suplementy a dosud nenašel přemožitele. I přes neustálému přílivu nových a nových produktů si kreatin stále drží své dominantní místo, a to zejména kvůli jeho pozitivním účinkem na zvyšování sportovní výkonnosti. Je důležitým zdrojem chemické energie svalové kontrakce, která pochází z ATP (adenzíntrifosfátu) a dalších procesů resyntézy ATP.

L-Citrulin - je přirozenou formou citrulinu. L-Citrulin je součástí dvou důležitých procesů. Za prvé - pomáhá zvyšovat hladinu oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy a průtok krve a pomáhá do svalů dostat více živin a kyslíku. Za druhé - odstraňuje amoniak a kyselinu mléčnou ze svalů, které vznikají během intenzivního tréninkového zatížení a limitují délku a kvalitu sportovního výkonu.

L-Arginin AKG - je semiesenciální aminokyselina (tělo si ji sice umí vyrobit sám, ale ne vždy v dostatečném množství). Do suplementů se přidává zejména kvůli jeho antikatabolickým a anabolickým účinkem a jeho schopnosti zvyšovat produkci oxidu dusnatého v krevním oběhu. Výsledky vědeckých studií dokazují pozitivní vliv na silový, anaerobní výkon, snížení únavy. Jeho zařazení do výživy pozitivně ovlivňuje produkci růstového hormonu.

Kofein bezvodý - je silným stimulantem a patří mezi nejrozšířenější psychoaktivní a stimulační látky na světě. Zvyšuje fyzickou vytrvalost a mentální koncentraci. Má schopnost zvýšit rychlost metabolismu, zvýšit svalovou sílu a vytrvalost. Ještě větší uplatnění má při zlepšování aerobního výkonu.

Extrakt z olivového listu (40% oleuropein) - je významným zdrojem antioxidantů (dokonce je obsahuje více než vitamin C). Snižuje krevní tlak a působí protizánětlivě.

Doporučené dávkování:

Smíchejte 1-3 odměrky s 150-250ml vody nebo jiného oblíbeného nápoje cca 20-30 minut před tréninkem.

Upozornění:

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti, těhotné ženy a kojící matky. V případě pochybností, konzultujte dávkování s lékařem. Skladujte na tmavém suchém místě.

Nutriční informace
Velikost 1 dávky1 odměrka (5g)
Počet dávek v balení50

Energizing muscle fuel Blend 3g

CarnoSyn® (Beta-Alanin), kreatin monohydrát, kyselina citronová

Blood Flow Amplifier Blend 900mg

L-Citrulin, L-Arginin AKG

Mind Control Matrix 157mg

Kofein bezvodý (155mg), extrakt z olivového listu (40% oleuropein)

Ostatní složky: přírodní a umělé příchutě, oxid křemičitý, kyselina jablečná, křemičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, šťáva z řepy.

Jméno Recenze

Podobné produkty

Ignition Switch
Ignition Switch Axe & Sledge Suplements

Predtréningovka bez "crash" efektu!

922 Kč

Kamikadze Extreme Pump
Kamikadze Extreme Pump Warrior Labs

Není určen pro slabé povahy

1 229 Kč

LOCO Cinco XO Edition
LOCO Cinco XO Edition MyoBlox

Energie, zlepšení koncentrace aprekrvenia

1 305 Kč

Psychotic Gold
Psychotic Gold Insane Labz

Nová generace pump

845 Kč