• !!! Sleva 5% pro přihlášené zákazníky !!!
  • Doprava zdarma při objednávce nad 2300 Kč

Tested Opti-sleep

  • Značka: Tested Nutrition
  • Hodnocení:
  • Recenze: 0
  • Dostupnost: Skladem
  • Balenie: 60 kapslí

Hlboký spánok amaximálna regenerácia!

Cena 362 Kč

Kromě pravidelného tvrdého tréninku a zdravé stravy je nezbytným bodem k dosažení těla po kterém toužíte i kvalitní regenerace. Ať už chcete budovat svaly, zredukovat množství tělesného tuku, regulovat cukr v krvi nebo jen být tou nejlepší verzí sebe sama - bez spánku se jednoduše nepohnete.


Tested Opti-sleep je vysocekoncentrovaný přípravek, který, svým složením s lety ověřených látek, pomáhá optimalizovat kvalitu spánku a regenerace.


GABA (kyselina gama-aminomáselná) je neurotransmiter, který vysílá chemické zprávy přes mozek a nervový systém a podílí se na regulaci komunikace mezi mozkovými buňkami. Její nízké hladiny mohou souviset s úzkostí, depresí, špatnou náladou, poruchami spánku, epilepsií či chronickou bolestí. Výzkum naznačuje, že GABA dokáže stimulovat náladu, podporovat regeneraci, jakož i uvolňovat a uklidňovat nervový systém zvýšením hladiny chemických látek, které cirkulují v krvi.


Heřmánek se používá jako přirodni sedativum, které napomáhá zmírnit neklid a navozuje ospalost a spánek.


Mučenka má uklidňující účinek, čímž pomůže při úzkosti, mírné nespavosti a žaludečních potížích, zároveň dokáže zvyšovat hladinu kyseliny gama-aminomáselné (GABA) v mozku, která snižuje jeho činnost a zajistí stav relaxace až spánku.

Theanin je aminokyselina, která dokáže zmírnit stres, uvolňuje a uklidňuje, a to bez pocitu ospalosti.

Meduňka snižuje nespavost, uklidňuje mysl, podporuje klidný spánek, zvyšuje ostražitost, chrání buňky mozku a zlepšuje paměť.

Magnézium glycin způsobuje, v případě jeho nedostatku, mnohé negativní symptomy - bolest svalů, křeče, špatné trávení, úzkost až poruchy spánku. Magnézium Glycin je forma hořčíku, která je pro lidský organismus nejvyužitelnější, pomáhá zvyšovat energii, uklidňuje nervy, navozuje spánek, léčí nespavost, zmírňuje bolest svalů a křeče.

Melatonin je hormon produkovaný epifýzou, který pomáhá kontrolovat spánek a bdělost. Velmi malé množství se nacházejí v mase, obilovinách, ovoci a zelenině. Může být použit k léčbě jet lag-u nebo problémů se spánkem.

Pro větší účinek nepožívejte alkohol, zredukujte množství kofeinu po 16:00 hodině na minimum, používejte aplikace, které blokují modré světlo a spěte v tmavé vyvětrané místnosti.


Nutričné informácie

Veľkosť 1 dávky: 2 kapsule

Počet dávok v balení: 30

Zloženie:
GABA 300mg
Camomilla (Extract 10:1) 300mg
Passionflower 250mg
L-Theanine 200mg
Hops (Extract 4:1) 150mg
Lemon Balm (Extrcat 4:1) 150mg
Magnesium (Magnesium Glycinate) 30mg
Ingredients:Glycine, Hypromellose, L-leucine, Magnesium Stearate, Oryza Sativa Powder (Rice)

Doporučené dávkování:
Užijte 1 dávku (2 kapsle), nejlépe s jídlem před spánkem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění:
Někteří jedinci mohou pocítit únavu a ospalost. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti, těhotné ženy a kojící matky. V případě pochybností konzultujte se svým lékařem. Skladujte na tmavém suchém místě.

Jméno Recenze

Podobné produkty

Camelia Sinensis
Camelia Sinensis Fitomax

Zelený čaj pre účinnú podporu redukcie tuku.

388 Kč

Panax Ginseng
Panax Ginseng Fitomax

Zlepšuje sexuální funkce

388 Kč

Rose Hips
Rose Hips Fitomax

Urychluje zotavení po nemocích

414 Kč

Tested Probiotic
Tested Probiotic Tested Nutrition

Zdravé trávení!

543 Kč