• !!! Sleva 5% pro přihlášené zákazníky !!!
  • Doprava zdarma při objednávce nad 2300 Kč

OrthoBolic

  • Značka: Blackstone Labs
  • Hodnocení:
  • Recenze: 0
  • Dostupnost: Skladem
  • Balenie: 60 kapslí

Výjimečná směs pro zdraví kloubů!

Cena 1 085 Kč

Naučili jsme se tlačit naše tělo do extrémů - trénovat několikrát v týdnu, zvedat brutální váhy nebo se věnovat jinému, stejně náročný, sportu. To s sebou přináší nejen výsledky, ale častokrát i mnohé zranění. A přesně na to byl vytvořen Orthobolic od Blackstone Labs!

výhody:
-zdravie kostí, kloubů a chrupavek
zvýšená flexibilita a mobilita
-kvalitní regenerace

Orthobolic je tvořen směsí látek, které výrazným způsobem zvýší regeneraci, obnoví zdraví kloubů, flexibilitu i mobilitu.

Už žádné vrzání v kolenou, bolavá záda či otoky. Suplementace Orthobolicom umožní trénovat déle a tvrději, a to díky tomu, že nabídne důležitou denní podporu kostí, kloubů a chrupavek.

Chci se dozvědět více ...

Palmitoyletanolamid omezuje histamin, zánětlivé cytokiny a reaktivní druhy kyslíku (ROS) snížením aktivace žírných buněk. Další výzkum uvádí, že palmitoyletanolamid se může vázat na COX-2 (stejně jako ibuprofen), což může pomoci při snížení bolesti a zánětu.

Cissus quadrangularis stimuluje metabolismus a příjem vápníku osteoblasty (kostní buňky), což zvyšuje hojení zlomenin. Ukázalo se také, že Cissus quadrangularis snižuje čas hojení, bolestivost kloubů, zlepšuje funkčnost a zvyšuje syntézu kolagenu v osteoblastech.

Jméno Recenze

Podobné produkty

Cissus Joint Relief
Cissus Joint Relief FitMax

Zdravé kosti a klouby

517 Kč

Flex Fit
Flex Fit FitMax

Komplexní kloubní výživa

362 Kč

OrthoBolic
OrthoBolic Blackstone Labs

Výjimečná směs pro zdraví kloubů!

1 085 Kč

Elbow Grease
Elbow Grease Axe & Sledge Suplements

Zdravé klouby!

930 Kč