• !!! Sleva 5% pro přihlášené zákazníky !!!
 • Doprava zdarma při objednávce nad 2300 Kč

Kamikadze Extreme Pump

 • Značka: Warrior Labs
 • Hodnocení:
 • Recenze: 1
 • Dostupnost: Skladem
 • Balenie: 400 G

Není určen pro slabé povahy

Cena 1 240 Kč

Kamikadze je pro nás pojem spojený s druhou světovou válkou, kdy byly takto označování sebevražední piloti japonského letectva, kteří neváhali obětovat svůj život v letadle plného výbušnin. Příznačnější pro nás bude asi použití japonského překladu - boží vítr. Kamikadze Extreme Pump je produkt, který je tak bezcitný, tak brutální a tak nadupaný, že není určen pro slabé povahy.

Ve světě doplňků výživy existují tři kategorie produktů:

 1. Takové, které nefungují jsou levné a jejich koupa je pro vás ztráta peněz, času a nadšení.Bohužel, jsou i tací lidé, kteří si přípravky z této kategorie koupí. A bohužel, jsou i tací výrobci, kteří se nestydí takové produkty nabízet.
 2. Druhou kategorií jsou produkty, které mají relativně dobré složení, ale působí tak trochu tuctově. Ve srovnání s konkurencí nijak nevybočují, nevyzařuje z nich žádná emoce.
 3. Třetí kategorií jsou produkty na kterých si dal výrobce extra záležet.Při jejich výrobě použil ty nejkvalitnější, klinicky ověřené dávky účinných látek a svým složením jsou od konkurence absolutně odlišné. Takovým produktem je i Kamikadze Extreme Pump. Čtěte dál, vysvětlíme vám proč.

Kamikadze Extreme Pump – král predtréningoviek

Kategorie předtréninkové doplňkové výživy je oproti jiným doplňkem stále relativně mladá. Snaha o docílení co největšího svalového prokrvení je důležité

z několika důvodů. Zvýšený průtok krve zabezpečuje:

 • zvýšený přísun živin do svalů,
 • transport stavebních látek potřebných pro zahájení regeneračních procesů,
 • více kyslíku pracujícím svalem,
 • zvětšení objemů svalstva.

Tento jev není o vizuálním efektu, ale o vnitřních procesech, které se ve svalech odehrávají. V dostupné literatuře se můžete dočíst, že za napumpování svalů stojí zejména sacharidy (jejich dostatečné množství ve formě glykogenu) a dobře sestavený tréninkový plán.

Pokud chcete zažít, co to je praskání svalů z důvodu obrovského přítoku krve, můžete ještě do tréninkového procesu zařadit predtréningovku. Jejím hlavním úkolem je nabudit, zajistit prokrvení svalů, oddálit únavu a poskytnout základní látky potřebné k hydrataci organismu. Pokud jste již predtréningovku vyzkoušeli a dosud jste nenašli tu pravou, máme tu pro vás jeden tip.

Kamikadze Extreme Pump je bezkonkurenčně nejlepší produkt v této kategorii. Obsahuje ověřené složky, které zajišťují zvýšenou produkci oxidu dusnatého jako je AAKG, Citrulin Malát nebo ve světě novou složku Agmatine Sulfát. Právě posledně jmenovaná složka probrala vedoucí štafetu od "tradičních" pumpovacích pomocníků.

Kamikadze Extreme Pump také klidně můžeme označit jako produkt pro NEJNÁROČNĚŠÍ!!! Před výše uvedenými složkami, ke kterým se ještě dostaneme, dáme přednost látkám, které budete v jiných produktech hledat marně:


Pro nejlepších to nejlepší!

Počet látek, jejichž hlavní význam spočívá v napumpování svalů v produktu kamikadze Extreme Pump je přesně pět. Ne jeden, ne dva, ne tři, ale dohromady až pět. Vezměte si to tak, že byste si koupili auto, které by pohánělo dohromady pět špičkových motorů, jaký výkon by mělo? Stejný princip funguje iv případě doplňků výživy. Čím více účinných látek, tím větší účinek lze očekávat. Garantujeme vám, že podobný produkt nenajdete.

Citrulin Malát, AAKG, Agmatine Sulfát a dve vyššie uvedené látky mají společnou jednu věc. Jejich konzumací výrazným způsobem zvyšujete produkci oxidu dusnatého, což zabezpečí extrémní nával krve do vašich svalů. K tomu si připočtěte enormní nabuzení a maximální koncentraci a můžete zažít totálně procítění a napumpování svalů!

Citrulin Malát- zvyšuje obsah ornithinu a argininu v plazmě.

AAKG- uvolňuje krevní cévy a rozšiřuje jejich vnitřní průměr, což vede k zvýšenému průtoku krve.

Agmatine Sulfát - zvyšuje koncentraci oxidu dusnatého, zvyšuje hladiny růstového hormonu a působí jako silný antioxidant.

Tri Kreatín Malát- je sloučenina vyrobena z monohydrátu kreatinu a kyseliny jablečné. Jak název napovídá, jde o vazbu tří molekul kreatinu navázaných na jednu molekulu kyseliny jablečné. Jeho hlavní účinek spočívá v zvyšování a cirkulaci hladiny ATP (adenosin trifosfát), který je přímo odpovědný za svalovou kontrakci. Z vědeckých studií vyplývá, že napomáhá zvyšovat celkovou tělesnou hmotnost, velikost svalů, vytrvalost, mozkové funkce a tělesnou zdatnost. A to není všechno. Kreatin účinně pomáhá zvyšovat výbušnou sílu a udržuje v kondici volné hladiny TST. Tři Kreatin Malát nabízí větší biologickou dostupnost oproti běžnému monohydrátu.

Látky napomáhající zlepšovat tělesný výkon, oddalovat únavu a spalovat tuky a celkové zdraví...

Není zvykem, aby předtréninkové produkty obsahovaly tolik složek a i takové, které mohou zajišťovat hydrataci nebo dokonce spalování tuku. No my chceme vybočovat z řady záměrně, protože jedině tak se oddělíme od skupiny "obyčejných".

Kamikadze Extreme Pump obsahuje kofein, tyrosin, taurin a Beta-Alanin. Silné stimulanty, které svým synergickým účinkem zesilují účinek hlavních složek produktu. Kromě toho jsou nositelé významných vlastností, kterými si získali respekt. Kofein eliminuje svalovou bolest a má stimulační účinky. Tyrosin oddaluje únavu, taurin má podobné vlastnosti jako inzulín a Beta-Alanin napomáhá zvyšovat svalovou vytrvalost. Po dlouhém, únavném a tvrdém tréninku, který tento produkt zaručí, může dojít k svalovým křečím. Proto Kamikadze Extreme Pump obsahuje to nejlepší minerální složení a v nejkvalitnější formě. Po tréninku produkt nezanechává nepříjemné stavy, jako je tomu často u jiných pumpách.

Vědeli jste, že?
Kamikadze Extreme Pump je vyroben čistě z přírodních surovin? Nenajdete v něm žádné éčka ani umělá barviva. Je vhodný pro vegany a vegetariány. Neobsahuje laktózu ani lepek. Díky své nulové kalorické hodnotě ho oceníte v obdobích redukce hmotnosti, resp. v předsoutěžních přípravách. Tým lidí, kteří stojí za zrodem kamikadze Extreme Pump vám garantují dokonalou rozpustnost, lahodnou chuť a příjemnou vůni. Na každou dávku se budete jednoduše vždy těšit!

Dávkování:
1/2 odměrky (13 g) rozmíchejte v 350 ml studené vody. Takto připravenou dávku můžete užít 30 - 40 minut před tréninkem. Kvůli extrémní síle doporučujeme začít s dávkou ½ odměrky. Ve dnech tréninkového volna užijte jednu dávku v průběhu dne, nejlépe ráno. Maximální denní dávka je jedna odměrka.

Upozornění:
Nepřekračujte denní dávkování. Výživový doplněk neslouží jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby mladší 18 let, pro těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte problémy se srdcem, vysokým krevním tlakem o užívání tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Skladujte na suchém a tmavém místě. Chránit před dětmi a domácími zvířaty.

Nutriční informace
Velikost jedné dávky: 1/2 odměrky (13g)
Počet dávek v balení: přibližně 30
Hodnoty jedné dávky%DV
Taurine1000mg
N-Acetyl L-Tyrosine600mg
Caffeine100mg
Citruline Malate2000mg
Tri Creatine Malate1750mg
Beta-Alanine2500mg
AAKG1200mg
Agmantine Sulfate500mg
1,3-Dim60mg
Yohimb.3mg
Vit. B62mg
Vit B120,002mg
Niacin20mg
Magnesium Citrate150mg
Potassium Citrate100mg
Sodium Citrate100mg
Chromium Picolinate0,2mg
Denní hodnota nebyla stanovena
Neúčinné látky:patentované přírodní příchutě, sladidla, aromata, ovocný koncentrát, Arabská guma, sukralóza, acesulfam-K

Jméno Recenze

Podobné produkty

Crea Pump
Crea Pump Warrior Labs

Zvýšená cirkulace krve ve svalech

594 Kč

The Curse
The Curse Cobra Labs

Magická síla

646 Kč 517 Kč

Total War
Total War Redcon1

S TOTAL WAR se stanete nezastavitelným!

904 Kč

Nitraflex
Nitraflex Gat Sport

Mega účinná predtréningovka!

956 Kč 717 Kč