Crea Pump

588 Kč
Dostupnosť
Skladom
Balenie
400 G (30 dávok v balení)
Značka
Warrior Labs
Kategória
Předtréninkové pumpy
Cieľ
Chci lepší výkon

Zvýšená cirkulace krve ve svalech

Napumpování svalů je vedlejší efekt cvičení a jeho dosažení v tréninku je znak toho, že všechno jde tak jak má! Kromě toho, že zvýšená cirkulace krve ve svalech působí pozitivně na psychiku člověka, její dosažení je nutností, pokud je vaším cílem maximalizace růstu svalové hmoty. Proč? Více krve = více živin a více stavebního materiálu.

Prokrvení svalů by mělo být prioritním cílem každého cvičence v posilovně. Pokud tomu tak není a vám se nedaří pocit maximálního prokrvení dosáhnout, někde je problém. Nejčastěji za tím stojí dva faktory:

1 strava je nedostatečně bohatá na sacharidy (jednoduchá i komplexní),

2 je špatně sestavený tréninkový systém.

Zvýšená cirkulace krve je velmi příznivý stav ve svalech. Kromě toho, že svaly jsou větší, s krví do svalů, které jsou vyčerpány náročným tréninkem dostává velké množství živin a stavebních látek. Pokud zjistíme, že všechno děláme správně, a přesto se nám nedaří svalstvo prokrvit, ven z této nepříznivé situace vám může pomoci speciální produkt určený k dosažení zvýšeného průtoku krve ve svalech. Že nevíte jaký je ten nejlepší? Zkuste si něco přečíst o horké novince WARRIOR CREA PUMP.

S WARRIOR CREA PUMP budou svaly napumpované jako balóny

Při koupi produktů z kategorie předtréninkových pump byste měli zohledňovat několik skutečností. Dnes je trh přesycen různých "zázračných" produktů. My našim zákazníkům doporučujeme vzdělávat se, studovat a hledat co nejvíce informací o tom, co je nejlepší. Neprodáváme věci, o kterých bychom si nemysleli, že jsou nejlepší a tušíte proč? Protože víme, že si je ze všech vyberete opět, a to z jediného prostého důvodu, protože fungují.

Při sestavování WARRIOR CREA PUMP jsme vsadili na jistotu, lety, výzkumy a zkušenostmi sportovců ověřenými složkami jako je Citrulin Malát, Arginin Alfa Ketogutarát (dále jen AAKG) a Agmatine Sulfát.

Citrulin Malát - je aminokyselina, která se využívá pro zlepšení sportovního výkonu prostřednictvím jeho pozitivního vlivu na prokrvení. Suplementace citrulin snižuje únavu a zlepšuje odolnost organismu během náročného, dlouhotrvajícího aerobního a anaerobního tréninku. Doplňování citrulinu zvyšuje obsah ornithinu a argininu v plazmě. Znamená to, že se zlepšuje metabolismus oxidu dusnatého, což vede k jeho zvýšené produkci.

Studie z roku 2010 potvrdila, že skupina sportovců, která užívala před tréninkem citrulin, provedli o 50% více opakování a zaznamenali menší svalové poškození, než skupina užívající placebo. Navíc suplementace citrulin výrazně snižuje svalovou bolest během fyzicky náročných tréninků a posiluje funkce imunitního systému.

AAKG (Arginin Alfa Ketoglutarát) - AAKG je stejně jako citrulin silným vazodilátorom, který stimuluje organismus k vyšší produkci oxidu dusnatého. Zvyšuje velikost svalů prostřednictvím velkého množství krve, kterou do nich vhání. AAKG je součástí téměř každého předtréninkového produktu, protože je to látka, která je prostě nepřekonatelná! Oxid dusnatý, který je díky AAKG produkován ve větší míře uvolňuje krevní cévy a rozšiřuje jejich vnitřní průměr, což vede k zvýšenému průtoku krve. Tímto způsobem zvyšujete přenos kyslíku, transport živin, lépe vychytávání glukózy a rychlejší odstraňování odpadních látek. Za zmínku stojí i jeho vlastnost pozitivního vlivu na zvyšování libida.

Kreatiny ...

Kreatin je z našeho pohledu TOP doplněk výživy minulého století a tuto pozici si s přehledem udržuje iv tomto tisíciletí. Není náhoda, že v produktu WARRIOR CREA PUMP nesmí chybět. Zde jsme zakomponovali hned dva druhy.

Magnézium Kreatin Chelát - spojení kreatinu a hořčíku v tomto případě není náhoda. Díky této vazbě je kreatin lépe absorbován než tomu bývá u formy monohydrátu. Zásadní věc je, že hořčík je alkalická sloučenina, která působí proti kyselému prostředí v žaludku, což může vést k degradaci kreatinu. Druhou věcí je, že hořčík má řadu významných úloh v různých fyziologických funkcích včetně těch, které se účastní anaerobního cvičení. Hraje významnou roli v resyntézu ATP. ATP posiluje všechny svalové kontrakce a jeho vyšší hladiny znamenají lepší výkon, a tím i více impulsů na růst svalové hmoty.

Tři Kreatin Malát - je sloučenina vyrobena z monohydrátu kreatinu a kyseliny jablečné. Jak název napovídá, jde o vazbu tří molekul kreatinu navázaných na jednu molekulu kyseliny jablečné. Jeho hlavní účinek spočívá v zvyšování a cirkulaci hladiny ATP (adenosin trifosfát), který je přímo odpovědný za svalovou kontrakci. Z vědeckých studií vyplývá, že napomáhá zvyšovat celkovou tělesnou hmotnost, velikost svalů, vytrvalost, mozkové funkce a tělesnou zdatnost. A to není všechno. Kreatin účinně pomáhá zvyšovat výbušnou sílu a udržuje v kondici volné hladiny testosteronu. Tři Kreatin Malát nabízí větší biologickou dostupnost oproti běžnému monohydrátu.

Beta-Alanin a tyrosin, pomocníci, se kterými budete trénovat více a tvrději!

Beta-Alanin - je stavebním kamenem karnosinu, molekuly, která pomáhá zvyšovat fyzickou výkonnost v rozsahu 60 - 240 sekund. Beta-Alanin je modifikovaná verze aminokyseliny alaninu. Zkušenosti sportovců s touto látkou jsou takové, že Beta-Alanin napomáhá zvyšovat svalovou vytrvalost (v průměru jsou schopni provést o 2 opakování více v každé sérii). Zvýšené hladiny karnosinu bojují před poklesem pH a chrání organismus před produkcí kyseliny mléčné.

N-Acetyl L-Tyrosin - je aminokyselina, která pomáhá produkovat noradrenalin a dopamin. Oddaluje nástup únavy, zvyšuje mentální bdělost a koncentraci, působí jako silný antoxidant.

Taurin, zelený čaj, Citrus Aurantium

Pro všechny tyto látky je charakteristické:

• více energie,

• efektivní spalování tuku,

• podpora mozkových funkcí,

• oddalování únavy,

• antioxidační účinky.

Žádné nově objevené věci, ale tradiční pomocníci, kteří prokázali a stále prokazují své účinky svými funkčními vlastnostmi. To nejlepší se ukrývá v čistě přírodních věcech.

Vitamíny, minerály ... drobní pomocníci s obrovskou silou!

Skupina vitamínů a minerálů, které jsou obsaženy v produktu WARRIOR CREA PUMP jsou důkladně a přesně namíchané tak, aby zesilovaly účinky hlavních složek produktu a působí preventivně proti křečím.

Vitamíny a minerály jsou látky, které jsou důležité pro fungování lidského organismu. Pomáhají udržet rovnováhu metabolismu v těle, jsou nezbytné pro správnou funkci orgánů, tkání, svůj význam mají i při reprodukci a růstu. Jelikož lidské tělo si nedokáže všechny vitamíny vyrobit samo, je třeba je přijímat v potravě. Minerály jsou anorganické látky a jejich příjem pochází jedině ze stravy. V populaci, která sportuje nebo je nadměrně stresovaná životním stylem, je příjem těchto látek v běžné stravě nedostačující. Je nutné doplňovat jejich prostřednictvím doplňků výživy. Nestřílejte na slepo a důvěřujte nám. Víme, co je pro vás nejlepší, a tak jsme to do WARRIOR CREA PUMP namíchali.

Bonus namísto závěru

V chutné a vydatné marketingové hře by měl nyní následovat šťavnatý popis toho nejlepšího. U nás se takového závěru nedočkáte. Máme pro vás další bonus, abyste věděli, že nám skutečně záleží na tom, abyste dostali to nejlepší.

WARRIOR CREA PUMP je vytvořen z látek, které jsou přirozeného původu a bez použití zdraví škodlivých potravinových aditiv, (které můžete znát pod slangovým názvem Éčka) a bez umělých barviv. Svým složením je bez obav mohou konzumovat vegani, vegeterian, lidé trpící laktózovou intolerancí nebo celiakií.

Díky nulovému obsahu kalorií je tento produkt vhodný do těch nejtvrdších diet, kdy vám i přes sníženému kalorickému příjmu umožní trénovat skutečně tvrdě. Pokud budete mít více energie, budete schopen hubnout efektivněji a rychleji. Zkrátka vše se vším souvisí.

Nezapomněli jsme ani na takové detaily jako chuť a vůně. Vše je příjemně přirozené bez nežádoucích pachutí. Vyzkoušejte jaké je to trénovat tvrději, efektivněji se svaly plnými drahocenných živin a stavebních látek. Je to tak jednoduché.


Nutritional information

  • Serving size: 1/2 scoop (13g)
  • Servings per container: 30

Citruline Malate 1800mg
AAKG 1000mg
Creatine Magnesium Chelate 1000mg
Three Creatine Malate 1000mg
Beta Alanine 2500mg
N-Acetyl L-Tyrosine 500mg
Taurine 1000mg
Grean Tea 95% 400mg
Citrus Aurantium 95% 15mg
Vit. B6 2mg
Vit. B12 0,002mg
niacin 20mg
Magnesium Citrate 150mg
Potassium Citrate 100mg
Sodium Citrate 50mg
Chromium Picolinate 0.2mg

Ingredients / Other ingredients:patented natural flavors, sweeteners, aromas, fruit concentrate, acacia, sucralose, acesulfam-K

dávkování:

1/2 odměrky (13 g) rozmíchejte v 350 ml studené vody. Takto připravenou dávku můžete užít 30 - 40 minut před tréninkem. Kvůli extrémní síle doporučujeme začít s dávkou ½ odměrky. Ve dnech tréninkového volna užijte jednu dávku v průběhu dne, nejlépe ráno. Maximální denní dávka je jedna odměrka.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování. Doplněk stravy nesužují jako náhrada pestré stravy. Nevhodné osoby mladší 18 let, pro těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte problémy se srdcem, vysokým krevním tlakem o užívání tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Skladujte na suchém a tmavém místě. Chránit před dětmi a domácími zvířaty.

Napumpování svalů je vedlejší efekt cvičení a jeho dosažení v tréninku je znak toho, že všechno jde tak jak má! Kromě toho, že zvýšená cirkulace krve ve svalech působí pozitivně na psychiku člověka, její dosažení je nutností, pokud je vaším cílem maximalizace růstu svalové hmoty. Proč? Více krve = více živin a více stavebního materiálu.

Prokrvení svalů by mělo být prioritním cílem každého cvičence v posilovně. Pokud tomu tak není a vám se nedaří pocit maximálního prokrvení dosáhnout, někde je problém. Nejčastěji za tím stojí dva faktory:

1 strava je nedostatečně bohatá na sacharidy (jednoduchá i komplexní),

2 je špatně sestavený tréninkový systém.

Zvýšená cirkulace krve je velmi příznivý stav ve svalech. Kromě toho, že svaly jsou větší, s krví do svalů, které jsou vyčerpány náročným tréninkem dostává velké množství živin a stavebních látek. Pokud zjistíme, že všechno děláme správně, a přesto se nám nedaří svalstvo prokrvit, ven z této nepříznivé situace vám může pomoci speciální produkt určený k dosažení zvýšeného průtoku krve ve svalech. Že nevíte jaký je ten nejlepší? Zkuste si něco přečíst o horké novince WARRIOR CREA PUMP.

S WARRIOR CREA PUMP budou svaly napumpované jako balóny

Při koupi produktů z kategorie předtréninkových pump byste měli zohledňovat několik skutečností. Dnes je trh přesycen různých "zázračných" produktů. My našim zákazníkům doporučujeme vzdělávat se, studovat a hledat co nejvíce informací o tom, co je nejlepší. Neprodáváme věci, o kterých bychom si nemysleli, že jsou nejlepší a tušíte proč? Protože víme, že si je ze všech vyberete opět, a to z jediného prostého důvodu, protože fungují.

Při sestavování WARRIOR CREA PUMP jsme vsadili na jistotu, lety, výzkumy a zkušenostmi sportovců ověřenými složkami jako je Citrulin Malát, Arginin Alfa Ketogutarát (dále jen AAKG) a Agmatine Sulfát.

Citrulin Malát - je aminokyselina, která se využívá pro zlepšení sportovního výkonu prostřednictvím jeho pozitivního vlivu na prokrvení. Suplementace citrulin snižuje únavu a zlepšuje odolnost organismu během náročného, dlouhotrvajícího aerobního a anaerobního tréninku. Doplňování citrulinu zvyšuje obsah ornithinu a argininu v plazmě. Znamená to, že se zlepšuje metabolismus oxidu dusnatého, což vede k jeho zvýšené produkci.

Studie z roku 2010 potvrdila, že skupina sportovců, která užívala před tréninkem citrulin, provedli o 50% více opakování a zaznamenali menší svalové poškození, než skupina užívající placebo. Navíc suplementace citrulin výrazně snižuje svalovou bolest během fyzicky náročných tréninků a posiluje funkce imunitního systému.

AAKG (Arginin Alfa Ketoglutarát) - AAKG je stejně jako citrulin silným vazodilátorom, který stimuluje organismus k vyšší produkci oxidu dusnatého. Zvyšuje velikost svalů prostřednictvím velkého množství krve, kterou do nich vhání. AAKG je součástí téměř každého předtréninkového produktu, protože je to látka, která je prostě nepřekonatelná! Oxid dusnatý, který je díky AAKG produkován ve větší míře uvolňuje krevní cévy a rozšiřuje jejich vnitřní průměr, což vede k zvýšenému průtoku krve. Tímto způsobem zvyšujete přenos kyslíku, transport živin, lépe vychytávání glukózy a rychlejší odstraňování odpadních látek. Za zmínku stojí i jeho vlastnost pozitivního vlivu na zvyšování libida.

Kreatiny ...

Kreatin je z našeho pohledu TOP doplněk výživy minulého století a tuto pozici si s přehledem udržuje iv tomto tisíciletí. Není náhoda, že v produktu WARRIOR CREA PUMP nesmí chybět. Zde jsme zakomponovali hned dva druhy.

Magnézium Kreatin Chelát - spojení kreatinu a hořčíku v tomto případě není náhoda. Díky této vazbě je kreatin lépe absorbován než tomu bývá u formy monohydrátu. Zásadní věc je, že hořčík je alkalická sloučenina, která působí proti kyselému prostředí v žaludku, což může vést k degradaci kreatinu. Druhou věcí je, že hořčík má řadu významných úloh v různých fyziologických funkcích včetně těch, které se účastní anaerobního cvičení. Hraje významnou roli v resyntézu ATP. ATP posiluje všechny svalové kontrakce a jeho vyšší hladiny znamenají lepší výkon, a tím i více impulsů na růst svalové hmoty.

Tři Kreatin Malát - je sloučenina vyrobena z monohydrátu kreatinu a kyseliny jablečné. Jak název napovídá, jde o vazbu tří molekul kreatinu navázaných na jednu molekulu kyseliny jablečné. Jeho hlavní účinek spočívá v zvyšování a cirkulaci hladiny ATP (adenosin trifosfát), který je přímo odpovědný za svalovou kontrakci. Z vědeckých studií vyplývá, že napomáhá zvyšovat celkovou tělesnou hmotnost, velikost svalů, vytrvalost, mozkové funkce a tělesnou zdatnost. A to není všechno. Kreatin účinně pomáhá zvyšovat výbušnou sílu a udržuje v kondici volné hladiny testosteronu. Tři Kreatin Malát nabízí větší biologickou dostupnost oproti běžnému monohydrátu.

Beta-Alanin a tyrosin, pomocníci, se kterými budete trénovat více a tvrději!

Beta-Alanin - je stavebním kamenem karnosinu, molekuly, která pomáhá zvyšovat fyzickou výkonnost v rozsahu 60 - 240 sekund. Beta-Alanin je modifikovaná verze aminokyseliny alaninu. Zkušenosti sportovců s touto látkou jsou takové, že Beta-Alanin napomáhá zvyšovat svalovou vytrvalost (v průměru jsou schopni provést o 2 opakování více v každé sérii). Zvýšené hladiny karnosinu bojují před poklesem pH a chrání organismus před produkcí kyseliny mléčné.

N-Acetyl L-Tyrosin - je aminokyselina, která pomáhá produkovat noradrenalin a dopamin. Oddaluje nástup únavy, zvyšuje mentální bdělost a koncentraci, působí jako silný antoxidant.

Taurin, zelený čaj, Citrus Aurantium

Pro všechny tyto látky je charakteristické:

• více energie,

• efektivní spalování tuku,

• podpora mozkových funkcí,

• oddalování únavy,

• antioxidační účinky.

Žádné nově objevené věci, ale tradiční pomocníci, kteří prokázali a stále prokazují své účinky svými funkčními vlastnostmi. To nejlepší se ukrývá v čistě přírodních věcech.

Vitamíny, minerály ... drobní pomocníci s obrovskou silou!

Skupina vitamínů a minerálů, které jsou obsaženy v produktu WARRIOR CREA PUMP jsou důkladně a přesně namíchané tak, aby zesilovaly účinky hlavních složek produktu a působí preventivně proti křečím.

Vitamíny a minerály jsou látky, které jsou důležité pro fungování lidského organismu. Pomáhají udržet rovnováhu metabolismu v těle, jsou nezbytné pro správnou funkci orgánů, tkání, svůj význam mají i při reprodukci a růstu. Jelikož lidské tělo si nedokáže všechny vitamíny vyrobit samo, je třeba je přijímat v potravě. Minerály jsou anorganické látky a jejich příjem pochází jedině ze stravy. V populaci, která sportuje nebo je nadměrně stresovaná životním stylem, je příjem těchto látek v běžné stravě nedostačující. Je nutné doplňovat jejich prostřednictvím doplňků výživy. Nestřílejte na slepo a důvěřujte nám. Víme, co je pro vás nejlepší, a tak jsme to do WARRIOR CREA PUMP namíchali.

Bonus namísto závěru

V chutné a vydatné marketingové hře by měl nyní následovat šťavnatý popis toho nejlepšího. U nás se takového závěru nedočkáte. Máme pro vás další bonus, abyste věděli, že nám skutečně záleží na tom, abyste dostali to nejlepší.

WARRIOR CREA PUMP je vytvořen z látek, které jsou přirozeného původu a bez použití zdraví škodlivých potravinových aditiv, (které můžete znát pod slangovým názvem Éčka) a bez umělých barviv. Svým složením je bez obav mohou konzumovat vegani, vegeterian, lidé trpící laktózovou intolerancí nebo celiakií.

Díky nulovému obsahu kalorií je tento produkt vhodný do těch nejtvrdších diet, kdy vám i přes sníženému kalorickému příjmu umožní trénovat skutečně tvrdě. Pokud budete mít více energie, budete schopen hubnout efektivněji a rychleji. Zkrátka vše se vším souvisí.

Nezapomněli jsme ani na takové detaily jako chuť a vůně. Vše je příjemně přirozené bez nežádoucích pachutí. Vyzkoušejte jaké je to trénovat tvrději, efektivněji se svaly plnými drahocenných živin a stavebních látek. Je to tak jednoduché.


Nutritional information

  • Serving size: 1/2 scoop (13g)
  • Servings per container: 30

Citruline Malate 1800mg
AAKG 1000mg
Creatine Magnesium Chelate 1000mg
Three Creatine Malate 1000mg
Beta Alanine 2500mg
N-Acetyl L-Tyrosine 500mg
Taurine 1000mg
Grean Tea 95% 400mg
Citrus Aurantium 95% 15mg
Vit. B6 2mg
Vit. B12 0,002mg
niacin 20mg
Magnesium Citrate 150mg
Potassium Citrate 100mg
Sodium Citrate 50mg
Chromium Picolinate 0.2mg

Ingredients / Other ingredients:patented natural flavors, sweeteners, aromas, fruit concentrate, acacia, sucralose, acesulfam-K

dávkování:

1/2 odměrky (13 g) rozmíchejte v 350 ml studené vody. Takto připravenou dávku můžete užít 30 - 40 minut před tréninkem. Kvůli extrémní síle doporučujeme začít s dávkou ½ odměrky. Ve dnech tréninkového volna užijte jednu dávku v průběhu dne, nejlépe ráno. Maximální denní dávka je jedna odměrka.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování. Doplněk stravy nesužují jako náhrada pestré stravy. Nevhodné osoby mladší 18 let, pro těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte problémy se srdcem, vysokým krevním tlakem o užívání tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Skladujte na suchém a tmavém místě. Chránit před dětmi a domácími zvířaty.

Podobné produkty

BZRK

Předtréninkové pumpy

Král mezi predtréningovkami!

Crea Pump

Předtréninkové pumpy

Zvýšená cirkulace krve ve svalech

Ultimate Dragon

Předtréninkové pumpy

Zažij pocit dračí síly!

BZRK

Předtréninkové pumpy

Král mezi predtréningovkami!

Crea Pump

Předtréninkové pumpy

Zvýšená cirkulace krve ve svalech

Ultimate Dragon

Předtréninkové pumpy

Zažij pocit dračí síly!