• !!! Sleva 5% pro přihlášené zákazníky !!!
  • Doprava zdarma při objednávce nad 2300 Kč

Bojovník

  • Značka: Warrior Labs
  • Hodnocení:
  • Recenze: 2
  • Dostupnost: Skladem
  • Balenie:

Balíček skutečného bojovníka

Původní cena 2 609 Kč
Cena 2 062 Kč
Ušetříte: 547 Kč
Balíček obsahuje

Balíček Bojovník obsahuje:

BCAA Amino

Ve světě doplňků výživy, i když je v dnešní době plný různých inovativních a zaručeně účinných produktů, můžeme najít stálice, které i po letech přílivu novinek neztrácejí ve sportovní suplementaci na své důležitosti a významnosti. Jedněmi z nich jsou i aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které lze více znáte pod zkratkou BCAA. Nejsou však BCAA jako BCAA.

Více o produktu ZDE.

Warrior Gold Whey

Vysoce kvalitní protein s obsahem syrovátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu vyrobený technologií mikrofiltrace. Firma Warrior Labs je známá výrobou těch nejkvalitnějších produktů s použitím přírodních surovin. 100% PROTEIN GOLD WHEY je ten správný protein, pokud je vaší prioritou nárůst svalové hmoty a podpora celkového zdraví.

Více o produktu ZDE.

Kamikadze Extreme Pump

Pokud chcete zažít, co to je praskání svalů z důvodu obrovského přítoku krve, můžete ještě do tréninkového procesu zařadit predtréningovku. Jejím hlavním úkolem je nabudit, zajistit prokrvení svalů, oddálit únavu a poskytnout základní látky potřebné k hydrataci organismu. Pokud jste již predtréningovku vyzkoušeli a dosud jste nenašli tu pravou, máme tu pro vás jeden tip. Kamikadze Extreme Pump je bezkonkurenčně nejlepší produkt v této kategorii.

Více o produktu ZDE.

+ Šejkr zdarma!
+ Dárky!
+ Sleva na další nákup!

Doporučené dávkování:

BCAA Amino - 3/4 odměrky (13g) rozmíchejte v 200 - 250 ml vody. Takto připravenou dávku užijte ráno nalačno, před, během nebo po tréninku, případně kdykoliv během dne pro doplnění aminokyselin.

Warrior Gold Whey - jednu odměrku (30,9g) rozmíchejte v 200 - 250 ml vody, mléka nebo jiného oblíbeného nápoje. Užívejte mezi hlavními jídly, před a po tréninku, případně kdykoliv během dne pro doplnění bílkovin.

Kamikadze Extreme Pump - 1/2 odměrky (13 g) rozmíchejte v 200-250 ml vody. Užijte 30 - 40 minut před tréninkem. Kvůli extrémní síle doporučujeme začít s 1/4 odměrky a dávku podle potřeby zvyšovat až na 1 odměrku. Neužívejte po 16:00. Kontrolujte příjem kofeinu během dne.

Upozornění:

Balíček není vhodný pro děti, těhotné ženy a kojící matky. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Produkt Kamikadze Extreme Pump neužívejte po 16:00. Kontrolujte příjem kofeinu během dne. Skladujte na suchém tmavém místě.

Jméno Recenze

Podobné produkty

Bojovník
Bojovník Warrior Labs

Balíček skutečného bojovníka

2 609 Kč 2 062 Kč

Pro Balík Gábriš
Pro Balík Gábriš Warrior Labs

Balík vyskládaný kulturistem Lukášem Gabrisa!

5 063 Kč 4 000 Kč

Base Arginine 1+1 Grátis
Base Arginine 1+1 Grátis FitMax

Arginin v tabletách

336 Kč

MAXIMUS
MAXIMUS Warrior Labs

Vysoce kvalitní svalová hmota!

3 074 Kč